Dirbtinio intelekto ateities tendencijos švietimo mokslo srityje yra labai žadantys. Štai keletas svarbių tendencijų:

  1. Individualizuotas mokymas: Įvairūs mokymosi valdymo sistemos (LMS) įrankiai, tokie kaip "Moodle" ir "Blackboard", leidžia mokytojams kurti individualizuotus mokymosi planus.
  2. Virtualios klasės: "Zoom", "Microsoft Teams" ir "Google Meet" yra populiarios virtualių klasės platformos, kurios naudoja dirbtinio intelekto funkcijas.
  3. Mokymo proceso stebėsena: "Edmentum", "Khan Academy" ir "EdX" yra mokymosi platformos, kurios naudoja dirbtinį intelektą stebint mokinių pažangą.
  4. Mokymasis per žaidimus: "Kahoot!" ir "Quizlet" yra žinomi mokomųjų žaidimų įrankiai.
  5. AI pagrįstos mokymosi priemonės: "DreamBox" ir "Knewton" yra įrankiai, kurie padeda mokytojams kurti individualizuotas mokomosios medžiagos.
  6. Kalbos mokymas: "Duolingo" yra populiari kalbų mokymo platforma, kuri naudoja dirbtinį intelektą.
  7. Tęstinis mokymas: "Coursera" ir "edX" siūlo įvairias tęstinio mokymosi programas.
  8. Pasiekiamumas: "JAWS" yra žinomas ekrano skaitytuvas žmonėms su regos negalia.
  9. Mokslo tyrimai: "IBM Watson" naudojamas tyrimams švietimo moksle, padedant analizuoti didžiulius kiekius mokymosi duomenų.
  10. Savaiminio mokymosi palaikymas: "Anki" yra priemonė, kurios pagalba galima kurti savo mokymosi planus ir atlikti savaiminį mokymąsi.

Šios konkrečios nuorodos ir įrankiai padeda įgyvendinti dirbtinio intelekto tendencijas švietimo moksle. Tai leidžia mokytojams ir mokiniams pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis, siekiant efektyviau mokytis ir dėstyti.

eMokytojas.lt

Švietimo, mokslo ir sporto ministrerijos (ŠMMS) akredituota institucija. 
Akreditacijos pažymos numeris IVP-53.
Užsiregistruok
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram